Cesta bojovníka

Je dobré, když má člověk k ruce odbornou pomoc ve chvíli, kdy něco mění. Ale je to Vaše změna. Jste to nakonec Vy, kdo rozhoduje o vlastních životních změnách a kdo je uskuteční!

Často se stává, že máte na řešení problému jen sebe sama. Nicméně se motáte v kruhu a nemůžete z něj ven. Dějí se Vám stejné nepříjemné věci a nerozumíte proč. nápad

Vím, jak náš mozek funguje, nejsme jednoduše schopni mít jednoduché odpovědi na složité otázky. Ano vím. ALE nešlo by to přece jenom jinak? Porušit STATUS QUO a podívat se na svět jinak, vyrazit vstříc novým zítřkům?

BUĎTE NÁPADITÝ, PŮJDE TO:-)

Každý krok směrem k vyrovnanějšímu životu, bývá krokem do neznáma, ale je to lepší než setrvávání ve známém stereotypu. Například když trváte moc na pravidlech, začněte se učit, jak nechat věci volně plynout. Buďte spontánní, zkuste upustit od přísných pravidel a uvolnit hranice! Dovolte ostatním, aby vám občas nabourali váš pevný harmonogram. Víc se usmívejte!

Vydáte se novým směrem. Bude to ale vždy stát za to. V ideálním případě, s trochou štěstí, Vás nový směr přivede k úspěchu, kterým může být i nenápadná spokojenost!  Změna je život! A každá změna přináší příležitost naučit se novým věcem.

Profile photo of Honza

Honza

Osobní kouč a konzultant

Komentáře