Jak jsem se zbavil úzkostí

Jako vánoční dárek máte možnost získat knihu Jak jsem se zbavil úzkostí za cenu 399,- Kč DO 24.12. 2016 ZDARMADO KONCE AKCE ZBÝVÁ:

CO ZÍSKÁTE?

 • Vaše úzkosti se zmírní!

  Na textu pracovalo pod mým vedením několik odborníků. Kniha se čte jedním dechem a je opatřena komentáři.
 • Větší sebevědomí!

  Pomohu vám začít se na svět více usmívat. Znám to, když dokážete sebenenávist vyšperkovat k dokonalosti. Zažil jsem to a vím, jak z toho ven!
 • Motivaci a úspěch!

  Chcete si polepšit a bojíte se například požádat o lépe placenou pozici? Úspěch je jen otázkou rozhodnutí. Váš cíl zasadíme do Vašeho podvědomí a aktivujeme zdroje k jeho dosažení.
 • Lásku k sobě!

  Nedokážete si odpustit a máte pocity viny? Ukáži, jak naslouchat sám sobě, naučit se být k sobě laskavý!
 • Už na to nebudete sami!

  Nikdy na to nejste sami! Přál bych, abyste mohli udělat krok správným směrem, přičemž doufám, že bych Vám mohl být dobrým průvodcem a pomocníkem.

REFERENCE

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka

Pane Tesaři, vaše kniha si mi líbila. Líbí se mi vaše komentáře, kniha je velmi terapeutická...

Pavel Soukupherec a dabér

„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem, a jestli jsem to dobře pochopil, tak celé to martyrium u psychiatrů je vlastně zbytečné. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence