Transformace terapeuta


Psychologie úzkostí

 

Žijeme v době, kdy stres, nervozita, úzkost a další negativní pocity jsou téměř denní rutinou. Často máme pocit, že jsme k takovému životu plnému psychického vyčerpání předurčeni, že si ani nezamýšlíme nad tím, zda existují nějaká jiná řešení.

Je skutečně možné najít cestu z labyrintu plného útrap?

ANO! Takový způsob skutečně existuje! I já jsem si prošel těmito stavy a často se potýkal s úzkostí a stresem. A protože nyní vím, jak docílit spokojeného a šťastného života, velmi rád vás s ním seznámím!

Věřím, že pokud skutečně budete chtít něco změnit, že to opravdu dokážete! Při této cestě vám budu - jako již profesionál - velmi rád nápomocen a udělám maximum pro to, abyste i VY dosáhli své vnitřní spokojenosti!

 

Nový rok je tady a já bych si pro vás přál dámy, abyste udělaly ten správný krok hned v lednu. Svůj balíček "Transformace terapeuta" dostanete v Akci zdarma. Balíček obsahuje Audioknihu "Jak jsme se zbavil úzkostí (a našel nový život)" v interpretaci herce Pavla Soukupa a následně dostanete i eKnihu ve formátu PDF s dodatečnou kapitolou "Profesionalizace a moje první zkušenosti"

Jak jsem se zbavil úzkostí

Možnost stáhnout balíček "Transformace terapeuta" v hodnotě 299- kč ZDARMA! 

Reference


„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem.. děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence

Pane Tesaři, vaše kniha si mi líbila. Líbí se mi vaše komentáře, kniha je velmi terapeutická...

Pavel Soukupherec a dabér

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška J