Buď vlastním koučem 


Chcete zhubnout či polepšit si v zaměstnání? 

Naučím vás, jak se jednoduše dostat do tranzu, stavu relaxace, ve stavu, kdy jde sugesce již přímo do podvědomí a mysl začíná pracovat na realizaci přání. Například (lehký) kuřák přestane kouřit, pokud v tranzu přijme sugesci, že je nekuřák. Je to nádherný stav uvolnění, pro tělo a mysl velmi prospěšný stav.
Každý člověk na vědomé úrovni zpracovává velmi omezený počet informací. Každý schopný kouč a NLP hypnoterapeut přesně ví, jak obelstít "cenzora" (kritický práh vědomé mysli). Jednoduše mysl zahltí. Sugesce poté jdou přímo do podvědomí. V profesionální praxi odborník pracuje s klientem jako průvodce (kouč) a ve stavu vyšší bdělosti a uvolněnosti pomáhá klientovi dosahovat stanovených cílů prostřednictvím technik. 

Na konci eBooku seznámím s jednoduchým cvičením na navození tranzu (relaxace). Kniha má 7 stran textu.

Miluju když můžu s ostatními překonávat překážky!

 Co říkají klienti?

Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGrafic designer