Jmenuji se Jan Colon, a jsem váš kauč

V životě jsem si prošel: 

Ztrácíte se v chodbách svých vlastních myšlenek a hledáte efektivní řešení, jak najít cestu ven?

  • Máte pocit, že jste v životě ničeho nedosáhli?
  • Chybí vám motivace do dalších životních kroků?
  • Bojíte se snít, protože vaše špatné zkušenosti mluví za své?
  • Rádi byste našli sebe samotné?
  • Chcete se naučit pracovat sami se sebou a porozumět svému vlastnímu já?

No, nebudu vám lhát… Máme před sebou pěkný kus práce. Ale víte co? Zvládneme to!

Zavřete oči a představte si, že vaše životní zkušenosti jsou drobné kapky vody. Já jsem sluneční paprsek, který si na ně posvítí! Jsem kouč a pouze Vás provázím, abyste "vyslovili" to co potrebujete k tomu, aby jste dosahovali tech nejlepsich vysledku. V praci, ve vztazich a všude kam prijdete 🙂 A já vám věřím! Vy to dokážete 🙂

Na každý problém existuje řešení..

Kdo jsem

Čím jsem si prošel: 

Reference

Pamatuji si den, když jsem stál před velkou propastí a rozhodoval jsem se, jestli skočím dolů. Chtěl jsem to všechno ukončit. Naštěstí, mi kamarád přivedl do životu Honzu a ten po několika sezení mi vrátil chuť žít.

Honza StachŽongler

Jako Manažerka, která má pod sebou desítky lidí, jsem byla v neustálém stresu. Najednou na jednom vzdělávacím semináři jsem se seznámila s Honzou, který mi přišel velice sympatický a já jsem se rozhodla s ním navázat spolupráci. Pomohl mi nejen se zbavit stresu, ale také mi ukázal moje životní vize.

ACCOUNT MANAGER

Za Honzou jsem přišla, celá ztrápená a byla jsem na dně z alkoholu. Najednou jsem objevila Honzu Colona. Díky spolupráci se mi vrátilo štěstí do života a Honzu mohu doporučit dál.

Ilona NovotnaBaristka