HONZŮV PŘÍBĚH


Když jsem se před více než 10 lety dostal po záchvatu úzkosti do nemocnice, byl jsem na vše úplně sám. Lékaři mým problémům nerozuměli. V té době už jsem chodil nějakou dobu na terapii. Bezvýsledně. O svém talentu jsem zatím nevěděl. 

Bylo mi skoro 30 let a moje problémy nadále přetrvávaly. Má terapie měla být údajně dávno u konce. Nesmířil jsem se s tím. Měl jsem svou vizi! 

Po roce od propuštění z nemocnice jsem navzdory osudu podstoupil 4- letou individuální psychoterapii u Marie Hlávkové, abychom spolu dali základy pro můj budoucí "transformační proces". S Marií jsme byli skvělá dvojka. 

Mnozí říkají že člověk dokáže stále překonávat sám sebe.Jak jsem se zbavil úzkostí

V roce 2013 se  u nás v Neratovicích v mém životě objevili dva zajímaví lidé, Petr Sedláček- motivační kouč a první skype trenér na světe- a jeho starší kamarád „Čvaki“. Přišli s tím, že bych jako talentovaný člověk, měl začít pomáhat lidem, jak se zbavovat jejich tíživých stavů. Heslo bylo jednoduché: „Odborníkem je ten, kdo si něčím nepříjemným v životě prošel a rozumí problematice.“ Prošel jsem si nejednou nepříjemností a pomalu začal rozumět. Napsal jsem psychologickou knížku „Jak jsem se zbavil úzkostí“, která spatřila světlo světa v prosinci 2015.

Po získání titulu profesionální kouč - nacházím i terapeutickou nadstavbu koučování. Průvodkyní je mi lektorka Marie Michaličková.

Zajímá mě i Váš příběh!