Chybí vám pozitivní myšlení?

Cítíte úzkosti a napětí?


Velmi rád vás, milé dámy, seznámím, jak být šťastný a mít vlastní vizi. Věřím, že pokud skutečně budete chtít něco změnit, že to opravdu dokážete! Při této cestě vám budu velmi rád nápomocen a udělám maximum pro to, abyste i VY dosáhli své vnitřní spokojenosti!

Psychologie úzkostí

V životě jsem si prošel doslova očistcem. Stresy a úzkosti byly na denním pořádku. Nakonec jsem prošel úplnou vnitřní proměnou a vím, jak docílit spokojeného a šťastného života!

MÁM PRO VÁS BALÍČEK . V balíčku najdete Audioknihu "Jak jsem se zbavil úzkostí a našel nový život" v interpretaci herce Pavla Soukupa (MP3 125 min.). Následně dostanete do mailu i bonusovou kapitolu ve formátu PDF:-)

Jak jsem se zbavil úzkostí

Možnost stáhnout balíček  v hodnotě 299- kč ZDARMA! 

Reference


"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška J

„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem.. děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Nebylo mu dobře a byl sám se sebou nespokojený. Zároveň byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování