Konzultace

Co získáte?

 • Vnitřní klid! Nalezení pravdy, která vás vysvobodí!

  Možná máte právě plno problémů s lidmi kolem sebe, s penězi, se zdravím, s časem… Vše jsou jen vaše myšlenky. Můžete změnit sebe a změní se vše. Někdy je lepší nemluvit, neargumentovat, nedokazovat a pouze rozpustit, "otočit" své myšlenky.
 • Motivaci a úspěch!

  Chcete si polepšit ve stávajícím zaměstnání či se bojíte požádat o lépe placenou pozici? Úspěch je jen otázkou rozhodnutí. Váš cíl zasadíme do vašeho podvědomí a aktivujeme zdroje k jeho dosažení.
 • Pomůžu vám vylepšit vaše dosavadní vztahy a najdeme východisko z partnerské krize!

  Téměř všichni klienti mají nemalý partnerský problém. Mám dobrou zprávu. Řešení máte na dosah! 🙂
 • Lásku k sobě a větší sebevědomí!

  Nemáte se rádi? Díky nemalé praxi vám ukáži, jak naslouchat sobě, být k sobě laskavý!
 • Budete mít vlastní vizi! Váš život dostane nový smysl 🙂

KONZULTACE SE MNOU

Postupem času jsem zjistil, že mám přirozené sebeuzdravující schopnosti, které léčivě působí i na ostatní. Využívám koučování, stejně tak koučovací techniky terapie neurolingvistického programování.

Moji velkou výhodou je časová flexibilita a profesionální přístup, za který jsem opakovaně ceněn. Vpravo je možno se podívat na ukázku konzultace 🙂

UKÁZKA KONZULTACE


Na co se zaměřuji?

Věnuji se problémům komplexně. Je to časově náročné. Množství mých klientů je omezené. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

 

Reference

Petr Sedláček, skype- trenér

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

K Honzovi Tesařovi chodím na konzultace od listopadu, přišla jsem s nepříjemnou úzkostnou poruchou, nemohla jsem relaxovat. Stejně tak jako řada z vás, musím řešit partnerský vztah. Jako lékařce se mi líbí, že Honza se vzdělává a jeho profesionální přístup je viditelný. Na tomto terapeutovi oceníte upřímný zájem řešit váš problém a jeho časovou flexibilitu. Od února chodím na jógu a lépe relaxuju. Jsem s terapií celkově spokojena. Doporučuji Honzu Tesaře ostatním!

Dianalékařka

Domluvil jsem si schůzku s Honzou Tesařem a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému... Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Na úzkostech a problematice stresu s Honzou stále pracujeme a vytyčili jsme si to jako hlavní cíl naší spolupráce. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Jeho přístup je velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji.

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGraphic designer

Dobry den Honzo, rozhodla jsem se nepokracovat dal v terapii. Neni to nic proti Vam, jen jsem citila trochu nejistotu z Vaseho koucovani a to me odradilo a donutilo se takto rozhodnout. Presto dekuji za cas, ktery jste mi venoval. Preji hodne uspechu.

Kateřinaodborná asistentka

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka

Působíte velmi autenticky. Vnímám ve vás spřízněnou duši. Jsem rád, že zmiňujete i knihu Hora Hoře. Právě ji čtu. Samuel Shem je nejlepší. Vaše knihy jsou velmi terapeutické.

Pavel Soukupdabér, herec

„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem, a jestli jsem to dobře pochopil, tak celé to martyrium u psychiatrů je vlastně zbytečné. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hesčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence