Jak se zbavit úzkostí a získat nový začátek 

Každý hledá svou cestu, jak řešit problémy související se stresem a úzkostí. Já jí našel a rád se o ní s vámi podělím. Vydejte se se mnou na cestu časem. Nalezněte v příběhu odpovědi na své otázky! 🙂

V letošním roce je vydání zaktualizované a můžete si ho objednat pod názvem "Po cestě peklem jsem uviděl světlo" (2018) Interpret Pavel Soukup (135 min.)

Příběh:

"Honza se v důsledku vážných psychických problémů nakonec ocitá v psychiatrické léčebně. Zde prožívá těžké chvíle a čtenář si může udělat obrázek o rozmanitosti různých psychických stavů. Stavy úzkosti a tíživého stresu se vrací jako bumerang. Odpovědí na své otázky nachází až později na terapiích se svou životní terapeutkou a sám odhalí i příčinu svých problémů. Mladíkovy prožitky z úspěšných i neúspěšných léčebných procedur se prolínají s příhodami z jeho soukromého života, hledání partnerských vztahů i přátel, kteří by ho pochopili." Happyend přináší naději a může pomoci vybřednout z vlastního „pekla“, ve kterém se často ocitáme."

 Co říkají klienti?

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jechová kuchařka

Pane Tesaři, vaše kniha si mi líbila, to už jsem vám řekl. Líbí se mi vaše komentáře, kniha je velmi terapeutická...

Pavel Soukupherec, dabér

„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem, a jestli jsem to dobře pochopil, tak celé to martyrium u psychiatrů je vlastně zbytečné. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence