Nefungujou novoroční předsevzetí. Nemůžou! A co kdybychom použili hypnózu!

Proč vám nefungují novoroční předsevzetí a pozitivní sugesce? Ústřední téma hypnózy!

Je to jednoduché! Nemůžou. Musíte znát jak funguje vaše vědomí a podvědomí, její funkce… vědomí i funkce podvědomí.
Pokud uděláte novoroční předsevzetí, často zapojujete „jen“ silnou vůli, což je otázka vědomé mysli. Je potřeba zapojit podvědomí a využít všech vědeckých informací, které dnes o podvědomí víme. Staňte se odborníky a naučte se například sebehypnózu. je velice jednoduchá!!!

Někteří říkají, že znát model mysli je úžasná věc a pomáhá nám překonávat sami sebe! 🙂

POZORNĚ ČTĚTE! (svižně)

„Díváte se na monitor PC či displej mobilního telefonu, díváte se perifermě kolem… vidíte kytku, vidíte myš u počítače, lampu…Posloucháte zvuk, který vydává počítač, šum v topení, slyšíte hlasy od sousedů, z venku něco slyšíte.. jste pohodlně usazeni v křesle nebo na židli, Vnímáte, jak se dotýkáte svými chodidly podlahy, vnímáte „dotyky“ svého oblečení, každou svou buňkou těla pociťujete pokoj.

Jste talentovaní a brzy dosáhnete svého štěstí ať je to cokoliv…“

STOP

Pokud jste pozorně a rychle četli, uvedl jsem vás do transu (relaxace s vyšší mírou bděosti). Dal jsem vám víc jak 9 skupin informací a oslovil všechny vaše reprezentační systémy (vizuálno, sluch, pocity).
Vědomí zpracovává v jedno chvíli pouze 7 plus minus 2 skupiny informací. Maximálně tedy 9 skupin.

Když jsem vám řekl, že „jste talentovaní“ dostalo se to více do vašeho podvědomí. Vaše vědomá mysl byla zahlcena! „Obelstil“ jsem kritický práh vědomé mysli, který funguje jako „strážce“ toho, co si vezmete „k srdci“.

 

provázel Jan Colon, profesionální kouč

Profile photo of Honza

Honza

Osobní kouč a konzultant

Komentáře