Honza Tesař

honza-tesarrelaxační a motivační masér, autor úspěšných e- booků

"Jste to nejlepší, co vás v životě potkalo"

 

Jmenuji se Honza Tesař a jak už jste asi zjistili, mou specialitou jsou realaxační a motivační masáže. Už odjakživa jsem tíhnul k tomu, být ostatním nápomocen. Nemám rád smutek a negativní myšlení. A kdo by také měl, že?                                                      

Rozhodl jsem se tedy jít svou vlastní cestou a pomáhat lidem k úsměvu. Nemám rád, když se někdo trápí. Když je někdo nešťastný…

Psal se rok 2013, když mi kamarádi doporučili, abych coby talentovaný člověk začal lidem opravdu pomáhat a zbavovat je jejich tíživých stavů. O několik měsíců později jsem nabyl prvních zkušeností s tranzovními technikami a seznámil se se samotnou realxací. Naučil jsem se, jak relaxovat a uvést sebe i druhé do příjemného stavu.

Od osudného roku 2013 se naplno věnuji osobnímu rozvoji se zaměřením na pomoc druhým a každým dnem získávám nové zkušenosti, které předávám dále svým klientům. Svou práci miluji nade vše a mým cílem je, abyste i vy s mou pomocí našli to své životní štěstí a užívali si každého životního okamžiku zcela naplno!

A jakou cestu vzdělávání jsem absolvoval až doposud?

  • 2001- 2004 ETF Univerzity Karlovy, obor sociální a pastorační práce (bakalářské studium)
  • 2013  kurz relaxačních technik (autogenní trénink)
  • 2016- 2017  výcvik kouče a terapeuta celostního koučování, neurolingvistika
  • 2017  masérský kurz

Ke své práci využívám různých technik, které mě baví a naplňují. Neurolingvistiku, muzikoterapii a například léčivé Reiki.

Nemějte strach, zahoďte předsudky a pojďte si svůj život užít naplno! Objevte jeho krásy a naučte se prožívat každý den tak, jako by měl být tím posledním!

Budu vaším průvodcem na cestě k sobě samým, k vašemu srdci... Naučíte se opět snít a najdete sílu, jak své sny realizovat!

 

Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o můj kurz kouče a terapeuta NLP. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč a terapeut a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGraphic designer