1. Etapa mého života- Počáteční nejistota

Rád vidím, když jsou lidé spokojení a zdravě sebevědomí! Teenagerovské etapě mého života však vévodí nejistota. 

Zapojuji ještě více vůli, čtu nejrůznější literaturu a snažím se všímat detailů. Všemu chci porozumět a vše prozkoumat. Občas se objeví vize na lepší život, brzdou je však špatný životní styl.


2. Etapa mého života- Období hledání

V novém miléniu se střídají stavy spokojenosti se stavy, kdy mi není úplně dobře.  Samostudium psychologie mi často nepomáhá. Utíkám k alkoholu. Střídám období abstinenece s obdobími, kdy jsem pod vlivem zlatavého moku. Sportuju, poslouchám meditační hudbu a učím se relaxovat. Píšu si deník.

Uvědomuju si, že chci od života víc, než jen dělat práci administrativního referenta v účetní firmě.


3. Etapa mého života- Stabilizace a nové perspektivy

V létě roku 2015 se rozhoduji pro zdravý životní styl.  Na podzim se hlásím na výcvik profesionálního kouče pod vedením Lektorky Terezy Dewalt s vysookou lektorskou ericksonovskou kvalifikaci a o půl roku později si oblíbím i neurolingvistiku, kterou studuju pod dohledem lektorky Marie Michaličkové, která do mého života přináší nový rozměr. Práce v relaxačním stavu s vysokou mírou bdělosti s velmi talentovanými a kompetentními klienty, manžery a kouče. 

Život vnímám v pestrých barvách, mám se více rád a začínám se na svět více usmívat. Jsem sebevědomý a mám jasnou vizi! Od roku 2016 poskytuju konzultace kouče a neurolingvisty.

Nyní mám za sebou poskytnutých prvních 350 konzultací a chystám se na zkoušku "profesionálního kouče" u ICF (Mezinárodní federace koučů), úroveň PCC. 

Svoji práci dělám rád a těším se na každý nový den 🙂

Moje cesta vzdělávání

2002- 2004 VOŠ Jabok- obor sociální pedagogika a teologie, osobní poradce Mireia Ryšková, PH.D. TH.D.

2016- 2017 výcvik "Celostního koučování", lektor Tereza Dewalt Dočkalová, epc  a kurz "Kouče neurolingvistického programování" (akreditace MŠMT)

2019 navazující kurz neurolingvistického programování, úroveň "Praktikant NLP", lektorka Marie Michaličková (asociace NLPA)

2019/ 2020-  příprava ke zkoušce u ICF- úroveň PCC, dálkový výcvik Master Praktikant NLP (zakoupena on- line verze), supervizorka M. Michaličková

AKREDITACE MŠMT