Jan Colon

honza-tesarOsobní

 

Kouč a konzultant


1. Etapa mého života- Počáteční nejistota


Rád vidím, když jsou lidé spokojení a zdravě sebevědomí! Teenagerovské etapě mého života však vévodí nejistota. 

Zapojuji ještě více vůli, čtu nejrůznější literaturu a snažím se všímat detailů. Všemu chci porozumět a vše prozkoumat. Občas se objeví vize na lepší život, brzdou je však špatný životní styl.


2. Etapa mého života- Období hledání


V novém miléniu se střídají stavy spokojenosti se stavy, kdy mi není úplně dobře.  Samostudium psychologie mi často nepomáhá. Utíkám k alkoholu. Střídám období abstinenece s obdobími, kdy jsem pod vlivem zlatavého moku. Sportuju, poslouchám meditační hudbu a učím se relaxovat. Píšu si deník.

Uvědomuju si, že chci od života víc, než jen dělat práci administrativního referenta v účetní firmě.


3. Etapa mého života- Stabilizace a nové perspektivy


V létě roku 2015 se rozhoduji pro zdravý životní styl. Dopisuju svou prvotinu "Po cestě peklem jsem uviděl světlo". Na podzim se hlásím na výcvik profesionálního kouče a půl roku později si oblíbím neurolingvistiku, kterou studuju pod dohledem lektorky Marie Michaličkové.

Vzdělání mi přináší úplně nový rozměr. Život vnímám v pestrých barvách, mám se více rád a začínám se na svět více usmívat. Jsem sebevědomý a mám jasnou vizi! Od roku 2016 poskytuju konzultace kouče a neurolingvisty.

Nyní mám za sebou poskytnutých prvních 200 konzultací a chystám se na zkoušku "profesionálního kouče" u ICF (Mezinárodní federace koučů), úroveň ACC.

Svoji práci dělám rád a těším se na každý nový den:)


Psychologie úzkostí

Moje cesta vzdělávání

2001- 2005 ETF UK v Praze, obor sociální a past. práce 

2016 Kurz "Celostního koučování", lektor Tereza Dewalt Dočkalová, EPC  a kurz "Kouče neurolingvistického programování"

2019 Navazující kurz neurolingvistiky kurz "Praktikant NLP", lektor Marie Michaličková (asociace NLPA)

2019-  Příprava ke zkoušce u ICF (Mezinárodní federace koučů) úroveň PCC 

 AKREDITACE MŠMT


Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGraphic designer