VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

Ocitli jste se v úzkých? Cítíte, že byste potřebovali poradit?

  • Potřebujete pochopit, proč se to či ono děje ve vašem životě?
  • Jste na životní křižovatce či před důležitými životními změnami?

Po našem setkání si odnášíte nadhled a plán pro konkrétní kroky, jak dále. Hlavně si však odnášíte chuť se do toho pustit! Pravidelnost našich setkání vám pomůže aktualizovat priority a vytrvat na cestě.  Povzbudím váš potenciál. Pomůžu vám odstranit bloky, které se vám přimísily do života výchovou a špatnými zkušenostmi. Lék máte v sobě! 🙂

Psychologie úzkostí

Věnuji se specifickým problémům komplexně. Je to časově náročné. Množství mých klientů je omezené. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

KONZULTACE-  1. hodina ZDARMA 

"Cena za radu se nedá porovnat s bolestí, zklamáním nebo ztrátou vztahu, sil či zdraví v důsledku špatných rozhodnutí."

Reference

….na počátku všeho byly osobní problémy, které mě poměrně nečekaně zasáhly. Intenzita úzkostí, které se zničehonic objevily, se zvyšovala. Náhodně jsem posléze objevil webové stránky Honzy Tesaře. Domluvili jsme si vzájemnou schůzku a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému. Na opakovaných setkáních stále pokračujeme na zvládání a snižování pocitu úzkosti. To se myslím docela dobře daří. Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Na úzkostech s Honzou stále pracujeme a vytyčili jsme si to jako hlavní cíl naší spolupráce. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Ve svých metodách řešení nepoužívá příliš teoretické postupy ale přitom je jeho přístup velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji.

Luboš Petrobchodní zástupce