Proč nefungují novoroční předsevzetí

Proč vám nefungují novoroční předsevzetí a pozitivní sugesce?

Je to úplně jednoduché! Nemůžou. Musíte znát jak funguje vaše vědomí a podvědomí, její funkce… vědomí i funkce podvědomí.
Pokud uděláte novoroční předsevzetí, často zapojujete „jen“ silnou vůli, což je otázka vědomé mysli. Je potřeba zapojit podvědomí a využít všech vědeckých informací, které dnes o podvědomí víme. Staňte se odborníky a naučte se například sebehypnózu. je velice jednoduchá!!!💓
Někteří říkají, že znát Model mysli je úžasná věc a pomáhá nám překonávat sami sebe! 🙂

POZORNĚ ČTĚTE!

Díváte se na monitor PC či displej mobilního telefonu, díváte se perifermě kolem… vidíte kytku, vidíte myš u počítače, lampu…Posloucháte zvuk, který vydává počítač, šum v topení, slyšíte hlasy od sousedů, z venku něco slyšíte.. jste pohodlně usazeni v křesle nebo na židli, Vnímáte, jak se dotýkáte svými chodidly podlahy, vnímáte „dotyky“ svého oblečení, každou svou buňkou těla pociťujete pokoj.

Jste talentované a brzy dosáhnete svého štěstí ať je to cokoliv…

STOP

Pokud jste pozorně četli, uvedl jsem vás do transu. Dal jsem vám víc jak 9 skupin informací a oslovil všechny vaše reprezentační systémy (vizuálno, audio, kinestetično- pocity).
Vědomí zpracovává v jedno chvíli pouze 7 plus minus 2 skupiny informací. Když jsem vám řekl, že „jste talentované“ dostalo se to více do vašeho podvědomí (vaše vědomá mysl byla zahlcena) 💓💓💓

Profile photo of Honza

Honza

Osobní kouč a konzultant

Komentáře