První konzultace v Praze zdarma

Co získáte?

Život naplněný větší radostí.  Vím, proč lidé nevydrží na terapii až do konce. Vyhněte se chybám, kterých se dopouští až 70% klientů v péči odborníků!

 • Lásku k sobě a větší sebevědomí!

  Nedokážete si odpustit a máte pocity viny? Víte, že když přesně pojmenujeme problém, Vaše úzkosti se zmírní a nakonec zmizí? Ukáži, jak naslouchat sám sobě, naučit se být k sobě laskavý!
 • Vnitřní klid!

  Odpočinete si od všedních starostí na místě, které si sami určíte. Mým cílem je Vás vyvést ze starých zvyků a z prostředí, kde Vám není dobře. Zbavte se úzkostí jednou provždy!
 • Motivaci a úspěch!

  Chcete si polepšit a bojíte se například požádat o lépe placenou pozici? Úspěch je jen otázkou rozhodnutí. Váš cíl zasadíme do Vašeho podvědomí a aktivujeme zdroje k jeho dosažení.
 • Přestanete si brát věci osobně!

  Berete si věci osobně? Často vybuchujete na ostatní? Najděme spolu vnitřní svobodu.
 • Pocit, že na to nejste sami!

  Nikdy na to nejste sami! Přál bych, abyste v mé přítomnosti mohli udělat krok správným směrem, přičemž doufám, že bych Vám mohl být dobrým průvodcem a pomocníkem.

Reference a příběhy

„Na počátku všeho byly osobní problémy, které mě poměrně nečekaně zasáhly. Intenzita úzkostí, které se zničehonic objevily, se zvyšovala. Náhodně jsem posléze objevil webové stránky Honzy Tesaře. Domluvili jsme si vzájemnou schůzku a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému. Honza Tesař si mě vyslechl a pojmenoval problém. Na opakovaných setkáních stále jsme pokračovali na zvládání a snižování pocitu úzkosti. Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Jeho přístup je velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji“

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

„Moc děkuji za podporu. Něco jsem pochopil i sám. Nejtěžší je doopravdy být sám se sebou a pracovat sám se sebou. Minulost je důležitá, postupně otvírám vrátka, která byla už dávno zamčená a vzpomínám si na věci, které když dám do souvislostí, tak zapadají. Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem, a jestli jsem to pochopil dobře, tak celé to martyrium u psychiatrů je vlastně zbytečné, i mě dali léky, které mi spíše škodily, a oni tvrdili že to není možné, že je to něčím jiným. Tak jsem se vrátil k původní medikaci obvoďáka a zdá se, že to i za pomoci akupunktury a léčitelky postupuje dopředu, už jsou dny kdy si i věřím. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka

Představte si život bez úzkostí!

Představte si život, takový o kterém sníte. Život naplněný radostí a štěstím. Jaké by to bylo, kdybyste zažívali takový život každý den? 

Jmenuji se Honza Tesař a jsem akreditovaným motivačním koučem a terapeutem. Rád vám pomůžu změnit váš život podle vašich představ tak, jako už jsem pomohl dalším lidem, například Lubošovi.

Luboš přišel na první setkání s velkými úzkostmi. Trápil se ve svém osobním vztahu s přítelkyní a v jeho životě bylo poznat, že má několik omezujících přesvědčení. Od začátku bylo moji prioritou předávat moje terapeutické zkušenosti, motivovat ho, aby už brzo mohl žít život takový, jaký by si přál. Po několika týdnech se začal cítit sebevědomější. Motivovat ho nakonec nebylo tak těžké. Luboš se nakonec ukázal jako velmi talentovaný a své problémy si řeší sám. Po více jak čtvrt roku dáváme základy pro jeho nový život. 

„Na počátku všeho byly osobní problémy, které mě poměrně nečekaně zasáhly. Intenzita úzkostí, které se zničehonic objevily, se zvyšovala. Náhodně jsem posléze objevil webové stránky Honzy Tesaře. Domluvili jsme si vzájemnou schůzku a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému. Vše bylo poměrně jednoduché. Honza Tesař si mě vyslechl a pojmenoval problém. Na opakovaných setkáních stále pokračujeme na zvládání a snižování pocitu úzkosti. To se myslím docela dobře daří. Po cca 3 měsících spolupráce jsem se cítil mnohem více rozhodnější a jistější. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Ve svých metodách řešení nepoužívá příliš teoretické postupy ale přitom je jeho přístup velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji“

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

Zarezervujte si konzultaci ještě dnes a vyplňte formulář!