Jak taková masáž vlastně probíhá?

Nejprve si krátce popovídáme a poté se přesuneme k péči o vaše samotné tělo. Je důležité uvolnit všechny vaše smysly, k čemuž dochází při masáži jednotlivých částí těla. Citlivým místům se vyhýbám!

Tato masáž  napomáhá k uvolnění svalů, zvyšuje prokrvení a podporuje regeneraci celého těla, ale i mysli. Pravidelnou masáží je možné docílit správné regenerace těla.

Masáž je vhodná pro muže i ženy. 


Jaké jsou její účinky?

 • Redukce stresu a uvolnění svalů,
 • revitalizace energie, uvolnění jejího proudění v těle,
 • zvýšení imunity a detoxikace organismu,
 • pomoc při depresích, migrénách, nespavosti.

POZOR!

Masáž pro vás není vhodná, pokud trpíte akutním a virovým onemocněním a poúrazovými stavy nebo srdečním či kožním onemocněním. Stejně tak je nevhodná pro těhotné dámy.

Kladu důraz na profesionalitu a svým klientům se snažím poskytovat ty nejkvalitnější služby ve svém oboru. Přečtěte si mé zásady, kterých dbám při práci s vámi:

0%
Nasazení
0+
Hodin praxe
0%
Spokojených klientů

Co získáte?

 • Budete uvolnění a zrelaxovaní!

  V klidné a uvolněné pozitivní atmosféře si vychutnáte doteky maséra. Můžete využít i slovního doprovodu. Dosáhnete dokonalého fyzického a psychického propojení a harmonie!
 • Objevíte lásku k sobě a získáte vyšší sebevědomí!

  Nemáte se rádi? Díky dlouholeté praxi vám ukáži, jak naslouchat svému já. Jak být k sobě laskavý!
 • Pomůžu vám plnit si své cíle!

  Společně najdeme řešení, jak si splnit svá přání a dosáhnout životních cílů!

Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý terapeut a kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGraphic designer