Terapeut přímo pro vás!

 

Kdo jsem? Jsem obyčejný – neobyčejný človíček a bydlím kousek od Prahy. Vysokou jsem kdysi nedodělal, protože jsem skončil na tři měsíce v Bohnicích a to nebylo všechno…

Nyní je o jedenáct let později, krátce před Štědrým dnem. Kdybyste mě viděli, tak mám na tváři nepatrný úsměv. Nevěděl jsem, že člověk dokáže překonávat sám sebe.

Psychologie úzkostí

Myslím na rekord Jardy Jágra ze včerejška, přemýšlím trochu o sobě, a hlavně se mám rád.

Moji kamarádi mi v roce 2014 moc věřili, když říkali: „Máš velkej talent. Ty jsi odborník, protože jsi to prožil…“

Ba ne. Chtělo to ještě hodně na sobě zapracovat. Jako laik bych vám nemohl poskytnout komfort, jaký si zasloužíte.

Jedna věc je jistá. Mám nezdolnou vůli jít stále dopředu, dobrou sebereflexi a empatii. Vím, proč dělám to, co dělám. Přál bych vám, abyste byli spokojení a plnili si cíle jako já.

Celý rok 2016 se vzdělávám. Výcvik profesionálního kouče mě stál přes čtyřicet tisíc korun. Dodělávám si i půlroční terapeutický kurz. Stálo to za to! Funguje to a hodně mě to baví.  Že by moji kamarádi měli pravdu?

Moje mysl se vyrovnala s posledními zraněními a dala povel, aby se i tělo dalo dohromady. 15 kg je dole a obezita i nadváha jsou pryč.

Neváhejte a přijďte si pro radu do mé ordinace v Praze. Budu se na vás těšit!

Pokud jste žena na přelomu mladého a středního věku, velmi oceníte můj nadhled a profesionalitu.

Reference najdete na www.jak-z-krize.cz/rady-porady/

VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

Honza Tesař

honza-tesarjsem profesionální kouč zaměřený na terapii žen v nejlepších letech a autor knihy Jak jsem se zbavil úzkostí (a získal nový život)


1. Etapa mého života- Počáteční krize


Rád vidím, když jsou lidé spokojení a zdravě sebevědomí. Když před 10 lety procházím těžší úzkostnou krizí, ještě
nevím, že to není konec nadějí žít naplněný život. Do nemocnice jsem šel dobrovolně. V léčebně je to ohromně těžké. Představte si, jak byste se cítili vy, kdybyste udělali stejnou chybu tak jako já! Já to udělal špatně a stálo mě to kus života. 

Úzkosti přetrvávaly. Zapojuji ještě více vůli, čtu nejrůznější literaturu a snažím se všímat detailů. Všemu chci porozumět a vše prozkoumat. Občas se objeví vize na lepší život, brzdou je však špatný životní styl a nadužívání alkoholu.


2. Etapa mého života- Období stabilizace


V roce 2007 vyhledávám placenou terapeutickou pomoc. Úspěchy v následujících letech jsou neobyčejné. Neopakujte moje předchozí omyly a pokuste se najít vhodného a vstřícného terapeuta nebo osobního kouče.

Víte, že když zůstanete pasivní, snižují se vaše šance na spokojený život o desítky procent?

V roce 2013 potkávám Petra Sedláčka, osobního kouče a prvního skype- trenéra na světě. Se svým kamarádem Čvakim mě podporují a já dopisuji nadějně rozepsanou knihu Jak jsem se zbavil úzkostí. Po  vzoru Petra věnuji tématu osobního koučování. Vzdělávání a psaní textů je výborná terapie. Stabilizuji se! Úzkosti polevují. 

Stále tu jsou i chvíle, kdy se nenávidím za nadměrné pití alkoholu. Mám pocity viny a bojím se například požádat o lépe placenou pozici. 


3. Etapa mého života- Nový život


V létě roku 2015 se rozhoduji pro zdravý životní styl. Na podzim se hlásím na výcvik profesionálního kouče.

Abstinence a vzdělání mi přináší úplně nový rozměr. Život vnímám v pestrých barvách, mám se více rád a začínám se na svět více usmívat. Jsem sebevědomý. V roce 2016 se začínám více věnovat problematice žen před prahem středního věku. Zjišťuji, že dámy, kterým je hodně přes třicet a více, jsou velmi osobité a talentované. 

K odbornosti terapeuta potřebuji výcvik. Oporu nalézám v neurolingvistickém programování a ještě na podzim téhož roku získávám titul "terapeut NLP". Na první stupeň výcviku navazuji nyní kurzem "NLP Praktikant".

Můj měsíční příjem se zdvojnásobuje. Svoji práci dělám rád a těším se na každý nový den! 

VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA


Psychologie úzkostí

Moje cesta vzdělávání

  • 2001- 2004 VOŠ Jabok, ETF Univerzity Karlovy, obor sociální a pastorační práce (bakalářské studium)
  • 2015- 2016 podstupuji výcvik profesionálního kouče celostního koučování, kouč osobního rozvoje
  • v  r. 2016 absolvuji terapeutický kurz neurolinguistického programování
  • od března 2016 působím jako externí lektor Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

REFERENCE


Intenzita úzkostí, které se zničehonic objevily, se zvyšovala. Náhodně jsem posléze objevil webové stránky Honzy Tesaře. Honza si mě vyslechl a pojmenoval problém. Na opakovaných setkáních jsme pokračovali na zvládání a snižování pocitu úzkosti. Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Jeho přístup je velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji“

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka