Konzultace

Co získáte?

 • Vnitřní klid! Nalezení pravdy, která vás vysvobodí!

  Možná máte právě plno problémů s lidmi kolem sebe, s penězi, se zdravím, s časem… Vše jsou jen vaše myšlenky. Můžete změnit sebe a změní se vše. Někdy je lepší nemluvit, neargumentovat, nedokazovat a pouze rozpustit, "otočit" své myšlenky.
 • Motivaci a úspěch!

  Chcete si polepšit ve stávajícím zaměstnání či se bojíte požádat o lépe placenou pozici? Úspěch je jen otázkou rozhodnutí. Váš cíl zasadíme do Vašeho podvědomí a aktivujeme zdroje k jeho dosažení.
 • Pomůžu vám vylepšit vaše dosavadní vztahy a najdeme východisko z partnerské krize!

  Téměř všechny klientky mají nemalý partnerský problém. Mám dobrou zprávu. Řešení máte na dosah! 🙂
 • Lásku k sobě a větší sebevědomí!

  Nemáte se rády? Díky nemalé praxi vám ukáži, jak naslouchat sama sobě, být k sobě laskavá!
 • Budete mít vlastní vizi! Váš život dostane nový smysl 🙂

Proč já?

Postupem času jsem zjistil, že mám přirozené sebeuzdravující schopnosti, které léčivě působí i na ostatní. Využívám zejména techniky neurolingvistického programování a mnohasethodinovou sebezkušenost na terapiích osobnostního rozvoje. Na tento rok chystám myšlenkovou mapu z deseti nejlepších příspěvků na facebooku. Moji velkou výhodou je časová flexibilita. 

NOVĚ I NA SKYPU (30- 45 min)

Psychologie úzkostí

Honza Tesař

Na co se zaměřuji?

Věnuji se problémům komplexně. Je to časově náročné. Množství mých klientů je omezené. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

KONZULTACE 700,- Kč/ 55 min

SLEVA LIDEM V HMOTNÉ NOUZI 200,- Kč

"Cena za radu se nedá porovnat s bolestí, zklamáním nebo ztrátou vztahu, sil či zdraví v důsledku špatných rozhodnutí."

Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

K Honzovi Tesařovi chodím na konzultace od listopadu, přišla jsem s nepříjemnou úzkostnou poruchou, nemohla jsem relaxovat. Stejně tak jako řada z vás, musím řešit partnerský vztah. Jako lékařce se mi líbí, že Honza se vzdělává a jeho profesionální přístup je viditelný. Na tomto terapeutovi oceníte upřímný zájem řešit váš problém a jeho časovou flexibilitu. Od února chodím na jógu a lépe relaxuju. Jsem s terapií celkově spokojena. Doporučuji Honzu Tesaře ostatním!

Dianalékařka

Domluvil jsem si schůzku s Honzou Tesařem a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému... Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Na úzkostech a problematice stresu s Honzou stále pracujeme a vytyčili jsme si to jako hlavní cíl naší spolupráce. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Jeho přístup je velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji.

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka

Dobry den Honzo, rozhodla jsem se nepokracovat dal v terapii. Neni to nic proti Vam, jen jsem citila trochu nejistotu z Vaseho koucovani a to me odradilo a donutilo se takto rozhodnout. Presto dekuji za cas, ktery jste mi venoval. Preji hodne uspechu.

Kateřinaodborná asistentka

Pane Tesaři, vaše kniha se mi líbila, to už jsem vám řekl. Líbí se mi vaše komentáře, kniha je velmi terapeutická... Jsem rád, že zmiňujete knihu Hora Hoře. Právě ji čtu. Samuel Shem je nejlepší. Vaš příběh je zase velmi autentický!

Pavel Soukupdabér, herec

„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem, a jestli jsem to dobře pochopil, tak celé to martyrium u psychiatrů je vlastně zbytečné. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hesčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence

Děkuji za příspěvky, zatím se jen orientuji, příště napíši třeba více. Vaše příspěvky jsou fajn, člověk má aspoň pocit, že v tom nelítá sám, děkuji.

Sylva Rneuvedeno

Ebook jsem si stáhla a je šikovný, ale je takový jednoduchý, že jsem si u něj říkala "no jo, to vlastně vše vím už dávno... ale jak na to, když je člověk fakt v krizi..." takže jsem ho tak vlastně prolítla a stejně si hledala cestu tak trošku sama, tu svoji. Ale každá maličká rada, která je od srdce, se zasývá jako semínko, takže díky. O moc víc se mi líbí váš blog, příspěvky o self-empathy, o strachu a naději i o cestě bojovníka, řekla bych, že jsou stručné, ale přesné... Jinak se mi líbí, že šíříte naději, vždycky člověk, který sám něčím takovým prošel, dokáže mnohem více pochopit. A mám ráda příběhy s dobrým koncem, naděje je totiž strašně důležitá

Petra Hneuvedena

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkoválektorka a koučka neurolingvistického programování