Konzultace

Věnuji se problémům komplexně. Je to časově náročné. Množství mých klientů je omezené. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

KONZULTACE 500,- Kč/ 55 min

SLEVA LIDEM V HMOTNÉ NOUZI

Rychlost

Mlčenlivost

Pochopení

Řešení

Reference

Honza ke mne přišel v červenci s titulem profesionálního kouče a projevil zájem o kurz neurolingvistického programování. Byl velmi ctižádostivý a já jsem dnes ráda za to, že se z Honzy během krátké chvíle stal skvělý kouč NLP a plní si své sny pomáhat druhým. Jsem na něho hrdá 🙂

Marie Michaličkováznámá lektorka a koučka neurolingvistického programování

Honzo líbí se mi vaše terapeutické komentáře v knize. Vaš příběh je velmi autentický!

Pavel Soukupdabér, herec

Odvážím si říct, že spolupráce s Honzou je snem každého, ví naprosto přesně čeho chce dosáhnout a tím pádem je komunikace s ním naprosto jasná a efektivní. Stále se vzdělává a zdokonaluje ve svém oboru, a tak jeho kvalitní servis stále nabývá na kvalitě. Těším se na další spolupráci.

Vladimír JánskýGrafic designer

K Honzovi Tesařovi chodím na konzultace od listopadu, přišla jsem s nepříjemnou úzkostnou poruchou, nemohla jsem relaxovat. Stejně tak jako řada z vás, musím řešit partnerský vztah. Jako lékařce se mi líbí, že Honza se vzdělává a jeho profesionální přístup je viditelný. Na tomto terapeutovi oceníte upřímný zájem řešit váš problém a jeho časovou flexibilitu. Od února chodím na jógu a lépe relaxuju. Jsem s terapií celkově spokojena. Doporučuji Honzu Tesaře ostatním!

Dianalékařka, internistka

Domluvil jsem si schůzku s Honzou Tesařem a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému... Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Na úzkostech a problematice stresu s Honzou stále pracujeme a vytyčili jsme si to jako hlavní cíl naší spolupráce. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Jeho přístup je velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji.

Luboš Pobchodní zástupce pro ČR v oblasti lékařských zobrazovacích diagnostických systémů

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška Jkuchařka