Chybí vám pozitivní myšlení?

Hledáte pro sebe vizi?


Velmi rád vás, milé dámy, seznámím, jak být šťastný a mít vlastní vizi. Věřím, že pokud skutečně budete chtít něco změnit, že to opravdu dokážete! Při této cestě vám budu velmi rád nápomocen a udělám maximum pro to, abyste i VY dosáhli své vnitřní spokojenosti!

Psychologie úzkostí

V životě jsem si prošel doslova očistcem. Stresy a úzkosti byly na denním pořádku. Nakonec jsem prošel vnitřní transformací a vím, jak docílit spokojeného a šťastného života!

MÁM PRO VÁS BALÍČEK . V balíčku najdete Audioknihu "Jak jsem se zbavil úzkostí a našel nový život" v interpretaci herce Pavla Soukupa (MP3 125 min.). Následně dostanete do mailu i bonusovou kapitolu ve formátu PDF:-)

Jak jsem se zbavil úzkostí

Možnost stáhnout balíček  v hodnotě 299- kč ZDARMA! 

Reference


„Honzo, Vaši knížku jsem četl doslova jedním dechem.. děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, ze jste to dokázal sepsat, a tím pomoci ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence

Pane Tesaři, vaše kniha si mi líbila. Líbí se mi vaše komentáře, kniha je velmi terapeutická...

Pavel Soukupherec a dabér

"Honza Tesař rozumí tomu, co potřebuji. Jeho knížka mi dala úlevu, naději, že se to dá zvládnout, začala jsem uvažovat jinak. Moje úzkosti se zmenšily o polovinu a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Doporučuji!"

Jindřiška J