VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

"Cena za radu se nedá porovnat s bolestí, zklamáním nebo ztrátou vztahu, sil či zdraví v důsledku špatných rozhodnutí."

Po našem setkání si odnášíte nadhled a hlavně získáte chuť se pustit do plnění svých představ! Pravidelnost našich setkání vám pomůže aktualizovat priority a vytrvat na cestě. Povzbudím váš potenciál. Pomůžu vám odstranit bloky, které se vám přimísily do života výchovou a špatnými zkušenostmi. Lék máte v sobě! 🙂

Psychologie úzkostí

CO ZÍSKÁTE?

 • Lásku k sobě a větší sebevědomí!

  Nedokážete si odpustit a máte pocity viny? Víte, že když přesně pojmenujeme problém, vaše úzkosti se zmírní a nakonec zmizí? Ukáži, jak naslouchat sám sobě, naučit se být k sobě laskavý!
 • Vnitřní klid!

  Odpočinete si od všedních starostí na místě, které si sami určíte. Mým cílem je vás vyvést ze starých zvyků a z prostředí, kde vám není dobře. Zbavte se úzkostí jednou provždy!
 • Motivaci a úspěch!

  Chcete si polepšit a bojíte se například požádat o lépe placenou pozici? Úspěch je jen otázkou rozhodnutí. Váš cíl zasadíme do Vašeho podvědomí a aktivujeme zdroje k jeho dosažení.
 • Přestanete si brát věci osobně!

  Berete si věci osobně? Často vybuchujete na ostatní? Najděme spolu vnitřní svobodu.
 • Pocit, že na to nejste sami!

  Nikdy na to nejste sami! Přál bych, abyste v mé přítomnosti mohli udělat krok správným směrem, přičemž doufám, že bych Vám mohl být dobrým průvodcem a pomocníkem.

Věnuji se specifickým problémům komplexně. Je to časově náročné. Množství mých klientů je omezené. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

KONZULTACE-  1. hodina ZDARMA 

"Cena za radu se nedá porovnat s bolestí, zklamáním nebo ztrátou vztahu, sil či zdraví v důsledku špatných rozhodnutí."

Reference

….na počátku všeho byly osobní problémy, které mě poměrně nečekaně zasáhly. Intenzita úzkostí, které se zničehonic objevily, se zvyšovala. Náhodně jsem posléze objevil webové stránky Honzy Tesaře. Domluvili jsme si vzájemnou schůzku a již během prvního setkání jsme se pustili do řešení mého problému. Na opakovaných setkáních stále pokračujeme na zvládání a snižování pocitu úzkosti. To se myslím docela dobře daří. Po cca 3 měsících spolupráce se cítím mnohem více rozhodnější a jistější. Na úzkostech s Honzou stále pracujeme a vytyčili jsme si to jako hlavní cíl naší spolupráce. Honza se pro mě stal člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Je mně blízký svojí autentičností a věrohodností. Ve svých metodách řešení nepoužívá příliš teoretické postupy ale přitom je jeho přístup velmi profesionální. Kontakt s Honzou Tesařem vřele doporučuji.

Luboš Petrobchodní zástupce

„Moc děkuji za podporu. Něco jsem pochopil i sám. Nejtěžší je doopravdy být sám se sebou a pracovat sám se sebou. Minulost je důležitá, postupně otvírám vrátka, která byla už dávno zamčená a vzpomínám si na věci, které když dám do souvislostí, tak zapadají. I za pomoci akupunktury a léčitelky postupujI dopředu, už jsou dny kdy si i věřím. Vám Honzo moc děkuji, ne za to co jste prožil, ale za to, že jste pomohl ukázat správnou cestu.“

Václav Hčlen hasičského záchranného sboru na oddělení krizové intervence